Adopce

Adopce je nejúčinnější forma pomoci. Skutečnost, že se rozhodnete adoptovat, neznamená pouze, že si vezmete psa. Znamená to, že darujete jednomu opuštěnému pejskovi to nejcennější … nový domov. A on Vám za tento dar dá své srdce, svou duši, věrnost, bezmeznou lásku a vděčnost.

Vaše adopce nám pomůže více, než si možná myslíte. Uvolní se místo pro dalšího pejska, který potřebuje pomoc. Nejen, že se díky Vám rozšíří povědomí o adopcích opuštěných pejsků, ale možná se někdo z Vašich známých také rozhodne adoptovat. Velmi důležité je, že adopcí nepodpoříte kruté praktiky množitelů psů.

Pokud se rozhodnete pro adopci, můžete se podívat na pejsky, o které se staráme zde. Rádi Vám o pejskovi poskytneme veškeré informace a to buď prostřednictvím emailu info@tlapkynaceste.cz nebo na telefonním čísle 725 974 247. Pejska Vám také rádi ukážeme osobně po předchozí emailové nebo telefonické domluvě (protože naši dobrovolníci chodí do práce, musíme najít společný termín 🙂

A jak adopce probíhá?

1. Jakmile se pro pejska rozhodnete, domluvíme se na osobní schůzce. Na této schůzce si ujasníme adopci a následnou péči o pejska a sepíšeme krátký dotazník. Na tuto osobní schůzku si vezměte obojek, vodítko a občanský průkaz.

2. Sepíšeme adopční smlouvu, předáme Vám očkovací průkaz a požádáme Vás o adopční příspěvek, který bude použit na péči o pejsky, kteří na nový domov stále čekají. Pejsek bude naočkovaný a odčervený. Všechny náklady spojené s jeho další péčí již po adopci hradíte Vy.

3. Pejska si odvezete do svého domova. Pokud budete s výchovou pejska potřebovat poradit, můžete se na nás obrátit na emailu info@tlapkynaceste.cz nebo na telefonním čísle 725 974 247. Rádi Vám pomůžeme a zodpovíme Vaše dotazy 🙂