A je to tady, po dlouhých 6 měsících si můžeme znovu potřást rukou. 5. – 6.5. 2018 se konalo tentokrát 6. setkání všech našich adoptovaných pejsků a jejich užasných rodin. Přijít mohl opravdu každý. Naši fanoušci, podporovatelé anebo jen kolemjdoucí. Ať už máte pejska z Tlapek nebo nikoliv, těšili jsme se opravdu na všechny, co podporují naši misi.

Než začneme, pojďte si nejprve vychutnat tu „letní“ atmošku v našem videu.

 

Sluníčko nám příjemně svítí do zad. Právě odvážíme 30 krabic s oblečením ke kavárně Ventana (Brno – Královo Pole). Je 8:30 ráno. Chystáme občerstvení a výstavní stojany pro bazárek. Přijíždí Petr Kliment, náš dvorní fotograf.

Petře, ráda tě vidím. Udělej si pohodlí. Tady můžeš postavit fotoplátno a tam u té zdi s rostlinami by se mohlo fotit do našeho kalendáře,“ říká s radostí Lucka Nollová.

Caffé Ventana - místo akce

Kdo přišel, mohl si užít tyto pejskařiny

  1. Lucii Nollovou, předsedkyni spolku Tlapky na cestě.
  2. Možnost se seznámit s ostatními nadšenci a milovníky psů.
  3. Získat potřebné informace od jiných adoptivních rodičů.
  4. Poznat naše zachráněné pejsky. A že jich tu bylo.
  5. Koupit si dobročinný předmět ze stanice (vína, trička, kalendáře, diáře…).
  6. V bazárku pořídit elegantní oblečení zapakatel (třebas za 50 Kč).
  7. Vyfotografovat se v letním stylu (fotoplátno, kulisy, pejsci…).
  8. Přispět do věcné sbírky pro pomoc organizaci (granule, pelíšky, vodítka…).
  9. Gastronomické překvápko od Lucky. Grilovaná kuřátka pro všechny přítomné. Mňam.
  10. Vychutnat si Aperol Spritz, 26 °C, sluníčko a nepopsatelnou atmosféru.

Také už máte náš kalendář Tlapek na cestě? Naše jarní setkání slouží mimo jiné k focení našich adoptovaných pejsků. Z vybraných fotek vybereme nejpovedenější, které vložíme do našeho budoucího kalendáře pro rok 2019.

 

O akci projevilo zájem více jak 481 lidí (viz Facebook)

 

Tentokrát jsme měli z pekla štěstí. Vrchní video bylo pořízené v neděli. Náš věrný podporovatel pan Horák však stihl zachytit i sobotní průběh našeho pejskařského setkání a tady je:

 

Tomáš Eller

Outsourcing marketingu

Správce webu Tlapky na cestě. Pro Tlapky tvoří čtivé články, grafické prvky, videa. Organizátor prvního ročníku „Setkání s T(t)lapkami na cestě“ (26.11. 2016). Tomáš mnoho let pomáhá jednotlivcům, živnostníkům či firmám ve 21 online oblastech jako je tvorba prodejních webů, promo video, copywriting, email marketing, správa facebooku…