Zachráněné pejsky umisťujeme v našich domácích depozitech, kde se o ně staráme až do adopce. Každý dobrovolník má ve své péči jednoho nebo i více pejsků. Pejsky učíme základní hygienické návyky, chození na vodítku a snažíme se je co nejlépe socializovat. Všem pejskům je pravidelně věnována veškerá potřebná veterinární péče. Každý nalezený pejsek je většinou v hrozném až bídném zdravotním stavu. K adopci je proto nabízíme až po úplném vyléčení.

Adopce proběhne po sepsání adopční smlouvy a složení adopčního příspěvku.

Více informací o pejscích k adopci Vám rádi poskytneme na telefonním čísle +420 725 974 247 nebo prostřednictvím e-mailu info@tlapkynaceste.cz.

 

Než nás kontaktujete

Vyplňte si náš speciálně navržený dotazník, který vám řekne, jaký pejskem se k vám nejvíce hodí

Vyplnit dotazník k adopci

 

 

Aktuálně k adopci:

Risa

Věk

7 let

Základní informace

Čistokrevná fena, která bohužel trpí silnou alergií. Do konce života musí užívat léky a kvalitní granule. V plnohodnotném životě jí nic neomezuje. Hledáme domov jako jedináčkovi – jen jako člen rodiny. Je čistotná a poslušná. Nevadí jí větší děti. Ideálně dům se zahradou, ale zvládne i pobyt v bytě. Není to už žádný sportovec, spíš povaleč a mazel.

Stav příspěvku

Informace o pejskovi byly aktualizovány 20. 6. 2020. Pejsek stále NEmá svoji rodinu. Pomozte mu. Můžete to být právě vy.

Adoptujte Patrika z Tlapek na cestě

Freddy

Věk

2 roky

Základní informace

Je velmi trpělivý, potřebuje aktivní domov. Je to pes pro zkušenějšího pejskaře, nevhodný k jiným zvířatům. Více informací poskytneme osobně.

Stav příspěvku

Informace o pejskovi byly aktualizovány 20. 6. 2020. Pejsek stále NEmá svoji rodinu. Pomozte mu. Můžete to být právě vy.