Jak pomoci

Rozhodnete-li se nám pomoci, budeme velmi rádi za jakoukoli podporu, kterou nám poskytnete. Předem mnohokrát děkujeme všem, kterým není lhostejný osud našich zvířecích přátel.

Adopce. Adopce je nejúčinnější forma pomoci opuštěnému pejskovi. Více o adopci se dozvíte zde.

Virtuální adopce. Virtuálně adoptovat můžete pejsky, kteří nebudou nabídnuti k adopci. Pejska pro virtuální adopci si můžete vybrat zde.

Dočasná péče. Hledáme také dobrovolníky pro dočasnou péči o naše pejsky v Brně a okolí. Pokud pejska nemůžete adoptovat, ale rádi byste mu nabídli dočasný domov a péči a těšili se z jeho společnosti než mu nalezneme nový trvalý domov, budeme velmi rádi za Vaši pomoc. V takovém případě, prosím, napište na e-mail info@tlapkynaceste.cz nebo volejte na telefonní číslo 725 974 247.

Finanční podpora. Jakoukoliv finanční částku můžete zaslat na účet našeho sdružení, číslo účtu: 2000660841/2010. Peníze budou použity na veterinární ošetření, nákup pipet proti parazitům, odčervovadel a vitamínů, na nákup krmení, hraček, pelíšků a dalších potřebných věcí pro zpříjemnění života našich pejsků 🙂

Jestliže na e-mail zašlete zprávu o zaslaném daru, ve které uvedete Vaše jméno, adresu a zaslanou částku, zašleme Vám po připsání peněz na účet Darovací smlouvu. Pokud darujete více než 1.000,- Kč / rok (podnikatelé více než 2.000,- Kč / rok), můžete si částku odečíst ze základu pro výpočet daně z příjmů.

Nákup v našem e-shopu. V našem e-shopu naleznete upomínkové předměty, ze kterých si určitě vybere každý 🙂 Peníze z nákupu předmětů budou použity na péči o pejsky.

Nákup přes www.givt.cz. Podpořit nás můžete také svým nákupem na www.givt.cz. Nakupujte ve svých oblíbených e-shopech a část peněz z Vašeho nákupu půjde na naši organizaci a Vás to přitom nestojí ani korunu navíc.

Materiální podpora. Naší snahou je nacházet stále nové dobrovolníky, kteří našim pejskům vytvoří domov alespoň dočasně. Z tohoto důvodu budeme rádi za jakékoliv potřeby (i po Vašich mazlíčcích), např. misky, pelíšky, oblečky, obojky, vodítka, deky, ručníky, hračky, … Dále pak za vlhčené ubrousky, přebalovací podložky nebo papírové vložky do psích záchodků, dosud neprošlé granule, pipety proti parazitům, odčervovadla apod. Věnované věci rozdělujeme mezi naše domácí depozita.

Výroba dárků, nákup dárků. Budeme také velmi vděčni za jakékoliv ručně vyráběné dárky, které bychom mohli dále prodat a výtěžek použít na nákup potřebných věcí. Pokud byste takové dárky rádi věnovali, napište, prosím, na e-mail info@tlapkynaceste.cz.

V případě, že nevyrábíte, můžete nám pomoci nákupem darovaných věcí. Dárky, které aktuálně nabízíme, naleznete zde.